Uzm. Dt. Yusuf Atalay

Uzm. Dt. Yusuf Atalay

Afyonkarahisar - Merkez

Uzm. Dt. Yusuf Atalay
Uzm. Dt. Yusuf Atalay
0533 949 82 08

Çalışma Saatleri

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar

Hakkında

2002 yılında girdiğim Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2007 yılında mezun olduktan sonra Dicle Üniversitesinde Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalında ihtisasıma başladım. 2012 yılında doktoramı bitirdikten sonra mecburi hizmetimi Diyarbakır’da tamamladım. Akademik yönümü devam ettirmek için 2013 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesinde yardımcı doçent olarak göreve başladım. Çeşitli konularda sözlü ve yazılı bildiri yayınladıktan sonra 2017 yılında Afyon Vefa Ağız Diş Sağlığı polikliniği ile anlaşarak özel sektörde çalışmaya başladım.
Liseden sınıf arkadaşım Fatma ile 9 yıldır evliyiz ve 6 yaşında bir erkek çocuğumuz var.
Eşim ve oğlumla birlikte sık sık yurt içi ve yurt dışı geziler planlar ve gerçekleştiririz. Hobi bahçemiz var, insanlar genelde eker biçer ama biz daha çok dinlenme mangal ve nargile keyfi için kullanıyoruz. Tipik bir İzmir’li deniz sevdalısı olarak Üniversite yıllarında başladığım dalış sevdama 2 yıldız balık adam olarak devam ediyorum. En sevdiğim kitap ve film,Yüzüklerin Efendisi. Yemek yemeyi ve yapmayı severim.
Konuşkanım ve iyi bir dinleyiciyim. Mesleğimde doğru teşhis tedavinin mihenk taşı olduğundan hastalarımı dinler, zaman ayırmaya özen gösteririm. Gülmeyi seviyorum ve bunu sık sık yapıyorum. Herkesin rahatça ve özgürce gülmesi için estetik ve sağlıklı gülüş sunan bir mesleği severek icra ediyorum.

Üye Olunan Dernekler:
Türk Dişhekimleri Birliği

Konuşulan Diller:

Tıp Uzmanlıkları:

Meslek Başlangıç Yılı:

Yeni Hasta Kabul Ediyor mu?: Evet

Uzmanlaştığı Hasta Türleri:

Eğitim

Okul Derece Uzmanlık Mezuniyet Yılı

İletişim Bilgileri

Adres: Sümer Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:52/A, Afyonkarahisar Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Telefon:

Cep: 0533 949 82 08

Whatsapp: 0533 949 82 08

E-Posta: .