Dr. Öğr. Üyesi Kenan Cantekin

Dr. Öğr. Üyesi Kenan Cantekin

Kocaeli - İzmit

 Dr. Öğr. Üyesi Kenan Cantekin
Dr. Öğr. Üyesi Kenan Cantekin

Çalışma Saatleri

Pazartesi 10:00-18:40
Salı 10:00-18:40
Çarşamba 10:00-18:40
Perşembe 10:00-18:40
Cuma 10:00-18:40
Cumartesi 10:00-18:40
Pazar

Hakkında

2011 yılında doktorasını tamamlayarak uzman olmaya hak kazanmış olan Dr. Cantekin, 2012 yılında Yrd. Doç. Dr. ünvanını elde etmiş olup üniversitelerde lisans ve doktora eğitimleri için dersler vermiş olup kök hücre üzerine çeşitli tezler yönetmiştir. Kendi diş kliniğinde hizmet vermekte o olan Dr Kenan Cantekin'in çeşitli uluslararası çalışmaları bulunmakla birlikte ''sedasyon ve genel anestezi altında diş tedavisi", "ortodontik tedavi", "biberon çürüğü", "çocuklarda diş gıcırdatma", "florür etkileri ve zararları", "fissür örtücü (diş aşısı) ve "çürüğün önlemesi ve restorasyonu" konularında yaptığı çalışmalar uluslararası bilimsel dergilerce kabul görmüştür.
Dr. Kenan Cantekin ayrıca pedodonti ve ortodonti alanında bilimsel dergiler olan Pediatric Dentistry, American journal of Orthodontics and DO ve European Journal of Ortodontics, Journal of Dental Sciences dergilerinde çalışmaları yayılanmış olup, International Journal of Paediatric Dentistry dergisinde değerlendirme hakemliği yapmıştır.
Kenan Cantekin kendi kliniğinde Ortodonti, Çocuk diş hekimliği (pedodonti), İmplant , Diş beyazlatma, Zirkonyum kaplama, Kanal tedavisi ve Protez uygulamaları yapmaktadır.

Konuşulan Diller:

Tıp Uzmanlıkları:

Meslek Başlangıç Yılı:

Yeni Hasta Kabul Ediyor mu?: Evet

Uzmanlaştığı Hasta Türleri:

Eğitim

Okul Derece Uzmanlık Mezuniyet Yılı
Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi-Yüksek Lisans ve Doktora eğitimi

İletişim Bilgileri

Adres: Dolphin avm karşısı Körfez mah. Berk sok. Fahri Kavan İş Merkezi no:6/1 kat:1 no :2, İzmit, Kocaeli Yrd. Doç. Dr. Kenan Cantekin Diş Kliniği

Telefon:

Cep:

Whatsapp:

E-Posta: